Holländsk skola oljemålning

Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning
Holländsk skola oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1800-tal): Månlandskap med figurscen och eldsvåda, olja på pannå, 29,5x40,5 cm

Lagad spricka i pannån

614859

2019-02-16