Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): "Strandvrak", signerad Axel Olson, olja på duk, ca 21x32 cm

614861

2019-02-20