Musikanter

Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter
Musikanter

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MUSIKANTER, 5 st., bemålad metall samt syntetmaterial, 1900-talets andra hälft, höjd 49-62 cm

slitage, mindre skador

614863

2019-02-15