Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, s.k kopparså, omkring 1800-talets slut, hänklar i form av lejonmaskaroner i mässing, lock med stjärna, höjd 63 cm

Bruksslitage

614864

2019-02-15