Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
VATTENTUNNA, koppar, s.k kopparså, omkring 1800-talets slut, hänklar i form av lejonmaskaroner i mässing, lock med stjärna, höjd 63 cm
Bruksslitage
614864
2019-02-15