Ingeborg Westfelt Eggertz pastell
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936): Porträtt av en pojke i trädgård, signerad ´´I Westfelt´´, pastell på papper, bildstorlek ca 52x33 cm
Ett hörn av glaset har gick sönder, ej examinerad ur ramen, fuktskador och missfärgningar pga insekter under glaset
614882
2019-02-18