Ingeborg Westfelt Eggertz pastell

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

INGEBORG WESTFELT EGGERTZ (1855-1936): Porträtt av en pojke i trädgård, signerad ´´I Westfelt´´, pastell på papper, bildstorlek ca 52x33 cm

Ett hörn av glaset har gick sönder, ej examinerad ur ramen, fuktskador och missfärgningar pga insekter under glaset

614882

2019-02-18