Yrjö Kukkapuro karmstol, 3814-KF
Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, karmstol, 3814-KF, Haimi, 1960/70-tal. Sits i svart ABS-plast med röd dyna. Bredd 73 cm, sitthöjd ca 42 cm, total höjd 80 cm
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Åldersrelaterat slitage
614922
2019-02-26