Roj Friberg färglitografi Fasader

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROJ FRIBERG (1934-2016): Fasad, monogramsignerad och daterad R f -88, 49/180, färglitografi, 54x72 cm

614937

2019-02-22