Örjan Sätre oljemålning

Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning
Örjan Sätre oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Spegling Råstasjön, signerad Örjan Sätre, olja på duk, ca 50x75 cm

614951

2019-02-15