Vägglampa Asea Skandia

Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia
Vägglampa Asea Skandia

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, mässing och opakt glas, sannolikt Gunnar Asplund för Asea Skandia, 1950-/60-tal, höjd ca 35, djup 35 cm

Bruksspår, vissa färgrester, märken/repor, ej funktionstestad

614954

2019-02-21