Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 EUR
MARTIN POSER, tebord, målad vy på kakel, signerad Poser 1943, lakerad björkstomme, höjd ca 58 cm, 82x52 cm.
Ingår i temaauktionen Möbeldesign
Slitage, flertal kakel med hårfina sprickor
614955
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här