Bilder ur Nordens flora
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL AXEL MAGNUS LINDMAN. Bilder ur Nordens flora på grundvalen af Palmstruchs "Svensk botanik", andra upplagan 1920-tal, ej inbundna planscher samtida kasetter, kasetterna ca 28 höga samt 12 cm breda
Ej genomgångna, slitage på kasetterna
614958
2019-02-15