Bilder ur Nordens flora

Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora
Bilder ur Nordens flora

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

CARL AXEL MAGNUS LINDMAN. Bilder ur Nordens flora på grundvalen af Palmstruchs "Svensk botanik", andra upplagan 1920-tal, ej inbundna planscher samtida kasetter, kasetterna ca 28 höga samt 12 cm breda

Ej genomgångna, slitage på kasetterna

614958

2019-02-15