Vee Speers, The Birthday Party
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
VEE SPEERS (Australien, född 1962): "Untitled #22 from The Birthday Party series, 2008", signerad på baksidan Vee Speers, edition 2/6, cibachrome på plexi, 119,5x96,5 cm.
PROVENIENS: Jackson Fine Art, Atlanta
För frågor och konditionsrapport kontakta ebba.de.faire@auktionsverket.se
614966
2019-03-10