Vinkanna sterlingsilver

Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver
Vinkanna sterlingsilver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINKANNA, sterlingsilver, trumpetformad, lockknopp i svärtat trä, stämplad Heath & Middleton, Birmingham 1907, höjd 22 cm, vikt 482 g

Mindre bucklor

614975

2019-02-15