Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR, 5 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av figurscen under tall på terrass i underglasyrblått, diameter ca 12-22 cm
Nagg, sprickor, en av de mindre med lagning
614981
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här