Lucio Fontana Blandteknik

Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik
Lucio Fontana Blandteknik

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

LUCIO FONTANA (Italien 1899-1968), "Concetto spaziale", blandteknik (färgakvatint, täckvitt, handgjorda revor), 1968, signerad Fontana, numrerad 42/80, 32 x 37 cm

något vågigt blad

615010

2019-02-28