Matbord med snurrbricka

Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka
Matbord med snurrbricka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets slut, massiv furu, rund skiva med snurrbricka, höjd ca 77, diameter ca 162 cm

Bruksslitage, stötmärken till benen

615014

2019-02-16