Bumerangsoffa

Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa
Bumerangsoffa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 3-sits, stomme i ek, bumerangformade gavlar, textilklädda plymåer, S M Wincrantz, Skövde, 1960-tal

Bruksslitage, märken,fläckar, plymåerna senare omklädda

615036

2019-02-23