Lars Gynning färglitografi

Lars Gynning färglitografi
Lars Gynning färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS GYNNING (1920-2003): Björn Borg Studier, signerad, daterad och numrerad Lars Gynning 1980 15/350, färglitografi, 21,5x26,5 cm

Med dedikation

615037

2019-02-15