Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS GYNNING (1920-2003): Björn Borg Studier, signerad, daterad och numrerad Lars Gynning 1980 15/350, färglitografi, 21,5x26,5 cm
Med dedikation
615037
2019-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här