Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, Tyskland, 1900-talets början, svartlackerat handtag och lockknopp, dekor av blommor och trollsländor, bestående av kaffekanna, sockerskål, 2 kaffekoppar med fat, kannans höjd ca 17 cm, total vikt ca 504 g

Skadat gångjärn, bucklor

615066

2019-02-18