Kaffeservis silver
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS, 4 dlr, silver, Tyskland, 1900-talets början, svartlackerat handtag och lockknopp, dekor av blommor och trollsländor, bestående av kaffekanna, sockerskål, 2 kaffekoppar med fat, kannans höjd ca 17 cm, total vikt ca 504 g
Skadat gångjärn, bucklor
615066
2019-02-18