Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOMPASS MED SOLUR, omkring 1800, mässing och mahogny , signerad IGH (Johan Gustaf Hasselström, verksam 1775-1812), 27,5x13,5 cm
Skador: Senare förstärkning, en hållare saknas
615074
2019-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här