Bordsuppsatser

Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser
Bordsuppsatser

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSUPPSATSER, 1 par, 1800-tal, empire, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 19,5 cm

Slitage, skador

615076

2019-02-15