Matbord med Virrvarr mönstret

Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret
Matbord med Virrvarr mönstret

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets mitt, stomme i bok, laminerad bordsskiva i mönstret "Virrvarr", höjd ca 74, 110x79 cm, udragsskivor 40x3 cm

Bruksslitage, märken, repor

615079

2019-02-18