Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
MATBORD, 1900-talets mitt, stomme i bok, laminerad bordsskiva i mönstret "Virrvarr", höjd ca 74, 110x79 cm, udragsskivor 40x3 cm
Bruksslitage, märken, repor
615079
2019-02-18