CG Karlsson Färgserigrafi

CG Karlsson Färgserigrafi
CG Karlsson Färgserigrafi
CG Karlsson Färgserigrafi
CG Karlsson Färgserigrafi
CG Karlsson Färgserigrafi
CG Karlsson Färgserigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, färgserigrafi, signerad C.Göran Karlsson 93, numrerad ea VIII/XV, oramat blad, bladmått ca 51x42 cm

615084

2019-02-28