Skåp 1900-talets mitt

Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt
Skåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets mitt, flyttbara hyllplan samt lådor, fanér i teak, senare tapeserat med floraplanscher ur "Nordens Flora" av CAM Lindman, nycklar finns, höjd ca 117 cm, samt 112x43 cm

Bruksslitage, märken, repor, planscherna är ställvis något löst

615085

2019-02-18