Spelbord 1800-tal

Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal
Spelbord 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-tal, fanérat i mahogny, räfflad sarg, ben med fothylsor i mässing, låda för marker, höjd ca 76, 86x43 cm

Ytskador, torrsprickor

615095

2019-02-15