Bokpress

Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress
Bokpress

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKPRESS, Alexanderwerk, 1800-talets andra hälft, , gjutjärn, målad samt bronserad, höjd ca 34, 40x35 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

615097

2019-02-15