Fredrik de Berg

Fredrik de Berg
Fredrik de Berg
Fredrik de Berg
Fredrik de Berg
Fredrik de Berg
Fredrik de Berg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FREDRIK DE BERG (1884-1956): Marint motiv, signerad "F. de Berg cop", olja på duk, ca 128x100 cm

HISTORIK: Efter original av okänd mästare

615100

2019-02-18