Väska skinnklädd
2019-02-15
615125
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄSKA, 1900-talets första hälft, Josef Geitzenauer, skinnklädd med beslag i mässing, höjd 41x76, djup 24 cm
Nycklar saknas, slitage