BORD Louis XVI stil

BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil
BORD Louis XVI stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, mahogny med målad dekor, sarg och fotavslut i mässing, höjd ca 76 diameter 70 cm

Slitage

615133

2019-02-15