BORD Louis XVI stil
2019-02-15
615133
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, mahogny med målad dekor, sarg och fotavslut i mässing, höjd ca 76 diameter 70 cm
Slitage