Per Södermark

Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark
Per Södermark

Klubbat för:

4 800 SEK

5 000 SEK

PER SÖDERMARK (1822-1889): Porträtt Matilda och Carl Nordström, en signerad och daterad P.S. 1854, olja på duk, i samtida ramar, ca 31x25 cm

615142

2019-02-18