Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
PER SÖDERMARK (1822-1889): Porträtt Matilda och Carl Nordström, en signerad och daterad P.S. 1854, olja på duk, i samtida ramar, ca 31x25 cm
615142
2019-02-18