Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Motiv från Klarälven vid Munkfors Värmland (enligt påskrift), signerad och daterad 26, olja på duk, ca 41x34 cm
Zustandsbeschreibung
615170
2019-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner