Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Motiv från Klarälven vid Munkfors Värmland (enligt påskrift), signerad och daterad 26, olja på duk, ca 41x34 cm

Zustandsbeschreibung

615170

2019-02-15