Champagnestrutar

Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar
Champagnestrutar

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHAMPAGNESTRUTAR, 9 st., 1800-talets första hälft, etsad och slipad dekor, höjd ca 19,5 cm

Enstaka med nagg

615182

2019-02-18