Brasskärm

Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm
Brasskärm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, 1800-tal, mässing, höjd 35 cm, 18x119 cm.

Smärre gallerskador.

615218

2019-02-15