Pottskåp 1900-tal gustaviansk stil
2019-02-18
615247
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POTTSKÅP, gustaviansk stil, mörkbetsad furu, 1900 första hälft hälft, kannelerade dörrar samt ben, höjd 74, 44x30 cm
Ytslitage i form av bortnött färg, mindrw stötmärken kring stommen