Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 2000-tal, svart lackerat trä, dörr och sidopaneler med glas, invändigt fyra hyllplan av glas och spegel, invändigt elektrifierad, höjd ca 180, 68x40 cm

Bruksslitage, några repor till lackering, damm och ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

615267

2019-02-18