Golvlampa Tyskland

Golvlampa Tyskland
Golvlampa Tyskland
Golvlampa Tyskland
Golvlampa Tyskland
Golvlampa Tyskland
Golvlampa Tyskland

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1960-tal, enligt uppgift Tyskland, stomme i vitlackerad metall, skärm i orange akrylplast, justerbar höjd, maxhöjd ca 165 cm

Bruksslitage, ställvis repor i lacken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

615328

2019-02-16