Golvlampa Tyskland
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1960-tal, enligt uppgift Tyskland, stomme i vitlackerad metall, skärm i orange akrylplast, justerbar höjd, maxhöjd ca 165 cm
Bruksslitage, ställvis repor i lacken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
615328
2019-02-16