Golvlampa 3-armad mässing

Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing
Golvlampa 3-armad mässing

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3-armad stomme i mässing och ek, skärmar i mässing med emaljerade insidor, höjd ca 160 cm

Bruksslitage, fanérskador på foten, skärmarna ställvis med repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

615329

2019-02-16