Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
BORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 74, 96x64 cm
Skivamed fläckar, smärre ytskador
615339
2019-02-18