Bord Louis XVI-stil

Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil
Bord Louis XVI-stil

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BORD, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, beslag i förgylld brons, höjd ca 74, 96x64 cm

Skivamed fläckar, smärre ytskador

615339

2019-02-18