Cigarettetui

Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui
Cigarettetui

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, sterlingsilver, 1900-tal, blå emalj, invändigt förgylld, längd 8,5 cm, vikt 255 g

615342

2019-02-18