DUX karmstolar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 4 st., stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i svart skinn, DUX, sent 1900-tal, formgivna1974, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, ställvis hårt, smärre skador, spännremmar mellan sits och rygg trasiga
615343
2019-02-19