DUX karmstolar

DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 4 st., stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i svart skinn, DUX, sent 1900-tal, formgivna1974, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, ställvis hårt, smärre skador, spännremmar mellan sits och rygg trasiga

615343

2019-02-19