Hängskåp rostfritt stål

Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål
Hängskåp rostfritt stål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, rostfritt stål, Tage Widholms rostfria, Stockholm, två invändiga hyllplan, dörrar med glas, höjd 100, bredd 60, djup ca 33 cm

Bruksslitage, smärre repor

615347

2019-02-18