Skrivbord med uppsats rokokostil 1800-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, omkring 1900-talets första hälft, ek, brickmärkt NK, 3 lådor vid sarg, träskuren dekor, beslag i mässing, höjd 75, 125x62 cm
Bruksslitage, kraftigt slitage på bordsytan
615348
2019-02-22