Skrivbord med uppsats rokokostil 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, rokokostil, omkring 1900-talets första hälft, ek, brickmärkt NK, 3 lådor vid sarg, träskuren dekor, beslag i mässing, höjd 75, 125x62 cm

Bruksslitage, kraftigt slitage på bordsytan

615348

2019-02-22