Lennart Olausson Londonmotiv

Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv
Lennart Olausson Londonmotiv

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): Londonmotiv, signerad och daterad Lennart Olausson, London -86, olja på duk, 80 x 100 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

615352

2019-03-10