Lennart Olausson Londonmotiv
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LENNART OLAUSSON (född 1944): Londonmotiv, signerad och daterad Lennart Olausson, London -86, olja på duk, 80 x 100 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
615352
2019-03-10