Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, ÄGGKOPP, CIGARETTETUIER, DOSA, SERVETTRING, silver, 18/1900-tal, vikt ca 475 g

Gravyr, slitage

615359

2019-02-18