Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, ÄGGKOPP, CIGARETTETUIER, DOSA, SERVETTRING, silver, 18/1900-tal, vikt ca 475 g
Gravyr, slitage
615359
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här