Sidobord i rokokostil fanérade med mahogny
2019-02-22
615361
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SIDOBORD, 1 par, rokokostil, NK, fanerade med mahogny, 1900-talets senare hälft, låda infälld i sargen, brickmärkt, höjd ca 60, 55x35 cm
Bruksslitage, nött fanér samt smärre ytslitage i form av fläckar