Sidobord i rokokostil fanérade med mahogny

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, rokokostil, NK, fanerade med mahogny, 1900-talets senare hälft, låda infälld i sargen, brickmärkt, höjd ca 60, 55x35 cm

Bruksslitage, nött fanér samt smärre ytslitage i form av fläckar

615361

2019-02-22