Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Tusenskönan" ("Bellis"), matta, formgiven 1933, flossa, signerad AB MMF, ca 292x210 cm
Hårt slitage, fläckar
615371
2019-02-18
Gör en kostnadsfri värdering här